Bezpieczeństwo

MailPlanner przestrzega dobrych praktyk z zakresu email marketingu. Nie handlujemy bazami danych. Oferujemy wysyłki kampanii mailingowych do odbiorców, którzy potwierdzili chęć otrzymywania wiadomości na dany temat.


Zaufane dane adresowe

Wszystkie adresy w naszych planach mailingowych są potwierdzone w modelu Double opt-in. Oznacza to, że każdy odbiorca potwierdził chęć otrzymywania wiadomości poprzez kliknięcie na link aktywacyjny w swojej skrzynce pocztowej.

Administratorzy, z którymi współpracujemy zebrali od wszystkich swoich subskrybentów:

zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r)

zgody na przesyłanie informacji handlowych/marketingowych drogą elektroniczną (Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.)


Solidność przechowywania danych

Nasze bazy adresów email są przechowywane zgodnie z wytycznymi GIODO.


Adresy pod przyjazną opieką

Unikamy zbyt częstych wysyłek mailingu do tego samego adresu email, by podtrzymać zainteresowanie odbiorcy otrzymywanymi wiadomościami.

Wysyłamy wyłącznie wiadomości zgodne z tematyką, którą był zainteresowany dany odbiorca.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności »
OK, zamykam