• Chciałbym zakupić bazę mailingową, co mogą Państwo zaproponować?

  MailPlanner zajmuje się usługą realizacji kampanii mailingowych do baz o określonych kryteriach. We wszystkich bazach, do których wysyłane są kampanie , znajdują się dane osobowe podlegające ochronie zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997. Odsprzedaż, czy też udostępnienie danych, byłoby zatem niezgodna z prawem. Jeżeli interesuje Państwa  oferta kampanii mailingowej, z przyjemnością przygotujemy kalkulację.

 • Jakie koszty są związane z realizacją kampanii mailingowej?

  Ze względu na fakt, iż poszczególne bazy dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta, prosimy o odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Jaki jest cel kampanii mailingowej / jaki produkt usługę chcą Państwo promować?
  2. Jaki jest zasięg kampanii – lokalny/ogólnopolski?
  3. Kto stanowi grupę docelową?
  4. Jaki budżet planują Państwo na realizację tej kampanii?
  5. Jaki jest planowany termin kampanii?

  Informacje te pozwolą nam na dobranie dla Państwa optymalnej bazy mailingowej

 • Czy stworzenie szablonu mailingowego wchodzi w zakres wyceny mailingu?

  Przygotowanie kreacji wraz z opcją cięcia grafiki i kodowania szablonu mailingowego stanowi osobną usługę. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką ofertą, proszę o kontakt z konsultantem MailPlannera.

 • Mam przygotowaną kreację mailingu, ale nie posiadam wsparcia w zakresie kodowania

  Usługi MailPlannera uwzględniają opcję zakodowania mailingu, na podstawie gotowej kreacji , dostarczonej przez Klienta. Celem otrzymania większej ilości szczegółów wraz z wyceną proszę o kontakt z konsultantem MailPlannera – info@mailplanner.pl

 • Co to jest mailing behawioralny?

  Adresy w takiej bazie zostały wyselekcjonowane na podstawie zachowań subskrybentów, tzn. są to osoby które na przestrzeni roku otwierały i klikały regularnie maile komercyjne o określonej tematyce, stąd statystyki z takiej bazy będą z pewnością wyższe od wyników realizowanych na tradycyjnych bazach. Określenie zainteresowań behawioralnie to metodologia pozwalająca najskuteczniej definiować określone grupy docelowe, bowiem poprzez zachowanie użytkownika definiujemy jego realne zainteresowania, a nie poprzez jego deklaracje.

 • Jakie jest źródło bazy?

  Bazy B2B są zebrane podczas akcji wewnętrznych, konferencji i konkursów branżowych, z najwyższymi standardami email marketingu. Potwierdzone są w modelu double opt in, a każdy z subskrybentów wyraził świadomą zgodę na otrzymywanie mailingów o treści komercyjnej.

  Bazy B2C zbierane są w wyniku różnego rodzaju angażujących akcji społecznych, charytatywnych, wokół mikrospołeczności tematycznych czy koorejestracji ze sklepami online , o różnych profilach tematycznych.

 • Czy rozliczają się Państwo w modelach CPC, CPA, CPL, CPO, CPS?

  Rozliczamy się we wszystkich dostępnych na rynku modelach. Począwszy od standardowego CPM poprzez każdy z modeli efektywnościowych. Model rozliczenia każdorazowo dobierany jest indywidualnie uwzględniając tematykę kampanii oraz przewidywane rezultaty.

 • Czy po wysyłce baza zostanie mi przekazana?

  Tylko administrator bazy danych może przetwarzać dane osobowe w nich zwarte, zgodnie z ustaleniami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.  Oznacza to, że nie możemy rekordów przekazywać, ani odsprzedawać osobom trzecim. Po zrealizowanej kampanii otrzymają Państwo szczegółowy raport, pozwalający ocenić skuteczność kampanii.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności »
OK, zamykam