Testy A/B

Testy A/B

Odkrywaj najbardziej efektywne rozwiązania testując alternatywne tematy, nadawców i szablon mailingu.

Raporty

Raporty

Po każdej wysyłce uzyskasz od nas szczegółowy raport z wynikami kampanii zawierający m.in statystyki popularności poszczególnych odnośników i rozkład kliknięć w czasie.

Testy

Testy

Przed każdą wysyłką wykonujemy cykl testów wyświetleniowych i antyspamowych, pozwalających sprawdzić czy mailing prawidłowo wygląda w poszczególnych programach pocztowych.

Targetowanie behawioralne

Targetowanie behawioralne

Mailing wysyłany jest tylko do osób, które na przestrzeni roku klikały i otwierały maile o określonej tematyce (np. turystycznej), co automatycznie definiuje ich realne zainteresowania zamiast deklaratywnych.

Retargetowanie

Retargetowanie

Komunikacja dopasowana do zachowania adresatów, którzy kliknęli, otworzyli lub nie otworzyli wiadomości. Możemy w ten sposób np. zachęcić osoby, które poprzednio nie otworzyły maila, żeby skorzystały z promocji last minute.

Personalizacja wysyłek

Personalizacja wysyłek

Umożliwia zwrócenie się do adresata mailingu po imieniu lub innym indywidualnym powitaniem, jak np. poprzez wymienienie grupy zawodowej.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Kontakt
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatności »
OK, zamykam